GroupPublicSettingsJoinRequestInfo2

An admin must approve anyoneusers who wants to send a messagemessages in the group.
67
Applied
Egy adminisztrátornak jóvá kell hagynia minden olyan felhasználót, aki üzenetet szeretne küldeni a csoportban.
110/67
Ádám Bokor, Jun 18 at 13:13
Applied
EgyAz adminisztrátornak jóvá kell hagynia minden olyan felhasználót, aki üzenetet szeretne küldeni a csoportban.
109/67
Ádám Bokor, Jun 7 at 10:47