An admin must approve anyoneusers who wants to send a messagemessages in the group. Managed by **%s**
85
Egy adminisztrátornak jóvá kell hagynia minden olyan felhasználót, aki üzenetet szeretne küldeni a csoportban. Kezelő: **%s**
125/85
Ádám Bokor,
Jun 18 at 13:20
EgyAz adminisztrátornak jóvá kell hagynia minden olyan felhasználót, aki üzenetet szeretne küldeni a csoportban. Kezelő: **%s**
124/85
Ádám Bokor,
Jun 7 at 10:47